WYCIECZKA DO HISZPANII

Aktualności

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wycieczce do Hiszpanii.

Termin: kwiecień 2018r.

Program:

1/2 DZIEŃ

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd przez Niemcy, Francję i Hiszpanię do hotelu w Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava. Zakwaterowanie. Obiad. Odpoczynek na plaży. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka do Barcelony. Spacer śladami Gaudiego – baśniowy Parc Guell, z którego roztacza się wspaniały widok na całą Barcelonę, Sagrada Familia – jeden z najważniejszych symboli miasta, przejazd na Plac Catalunya, spacer słynną ulicą La Rambla, uważaną za najpiękniejszą aleję świata, Pomnik Kolumba, zabytkowy Port Vell z malowniczą przystanią jachtową, spacer wąskimi uliczkami Barri Gotic do Katedry św. Eulalii – jednej z najpiękniejszych gotyckich budowli    w Hiszpanii, zwiedzanie stadionu FC Barcelona. Obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ

Śniadanie. Wycieczka do Montserrat ? miejsca pielgrzymek i kultu maryjnego, zwiedzanie sanktuarium Czarnej Madonny i klasztoru benedyktynów. Przejazd do Barcelony na wieczorny koncert fontann. Powrót do hotelu na nocleg.

5 DZIEŃ

Śniadanie. Rejs statkiem wzdłuż malowniczego wybrzeża Costa Brava. Zwiedzanie ruin zamku      w Tossa de Mar, spacer po jednej z najpiękniejszych w Katalonii, średniowiecznej starówce Vila Vella z otaczającymi ją ruinami fortyfikacji z XII-XIV wieku. Obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie Lloret de Mar ? m.in. gotycki kościół z początku XV w. z kolorowymi dachówkami, pomnik żony rybaka, ruiny zamku Castel d’en Plaja. Wyjazd w drogę powrotną         do domu.

7 DZIEŃ
Przyjazd do domu w godzinach nocnych.

CENA: 1250zł/os (50– BILETY WSTĘPU)

Cena zawiera:

– przejazd autokarem z DVD, klima, barek, WC;
– 4 noclegi w hotelu 3***, pokoje 4 osobowe z toaletą;
– 4 śniadania, 4 obiadokolacje;
– ubezpieczenie 10000? KL; 15000zł NNW; 1000zł bagaż w firmie Signal Iduna.

Opiekun wycieczki: Sylwia Sikora