WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

 

Wodzirej, wraz ze swoją pomocnicą ? Śnieżynką, zachęcał wszystkich do tańca w rytm znanych polskich i zagranicznych hitów. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i różnorodnych konkursach. Na korytarzu, któryna czas balu zamienił się w salę balową, wszyscy bawili się wesoło,  a uśmiech nie znikał  z twarzy. Podczas przerwy dzieci miały przygotowany poczęstunek w swoich salach.  W grupie ?Jagódek?, ku zaskoczeniu Pań i dzieci, pojawił się Kubuś Puchatek, który przez chwilę zabawiał dzieci i chętnie pozował z nimi do zdjęć. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci ze smutkiem opuszczały szkolne mury. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie. Kolejny bal karnawałowy już  za rok!

 

Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.