W świątecznym nastroju

19 grudnia br. uczniowie klasy III d wraz z wychowawczynią, panią Iwoną Dorosz ? Gałach, zaprosili Dyrekcję, rodziców i rodzeństwo na przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej. Młodzi aktorzy pięknie zagrali tradycyjne role Maryi i Józefa, Trzech Króli, pastuszków, aniołów i śnieżynek. Jednak główną postacią spektaklu był chłopiec o imieniu Albert, który pod wpływem niezwykłej atmosfery wigilijnego wieczoru zmienił swoje zachowanie i stał się dobrym synem oraz kolegą. Montaż słowno ? muzyczny wzbogacony stylową scenografią, blaskiem świec i choinkowych światełek wprowadził gości w świąteczny nastrój. Podtrzymując piękną tradycję, wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Uczniowie obdarowali swoich najbliższych własnoręcznie wykonanymi aniołami, zaś rodzice zadbali o słodki poczęstunek. Uczniów do występu przygotowały panie Iwona Dorosz ? Gałach i Agnieszka Czerska.

Author: admin