Mikołajkowa wycieczka do Siedlec

Aktualności

Uczniowie klasy VI b tegoroczne mikołajki spędzili w Siedlcach. Pod opieką wychowawczyni Joanny Gałach i pani Elżbiety Zabłockiej udali się do CKiS na przedstawienie ?Opowieść Wigilijna?, które zostało zrealizowane  na podstawie znanego opowiadania Karola Dickensa, nawiązującego do Wigilii Bożego Narodzenia. Obejrzeli wzruszającą historię przemiany skąpca w człowieka hojnego i dobrego dla innych. Występ wielu tancerzy na scenie, znakomita muzyka, ciekawa choreografia, bogactwo ruchu i obrazu zagwarantowały fascynujące widowisko z głębokim przesłaniem, opowiadające o tym, co w życiu jest najważniejsze. Po doznaniach estetycznych był czas na ucztę  i rozrywkę. Mikołajki upłynęły w przemiłej atmosferze ,a prezent od rodziców w formie wycieczki do Siedlec był strzałem w dziesiątkę.