Piątka też stawia Klaudię na nogi

Samorząd Uczniowski SP 5 odpowiedział na prośbę dyrektor Zespołu Szkół w Tuchowiczu i zorganizował zbiórkę pieniędzy dla uczennicy tej szkoły – Klaudii. W lutym tego roku zachorowała na Zespół Guillaina ? Barrégo, który w 3 tygodnie całkiem zmienił życie Klaudii. Jest w całości sparaliżowana, nie potrafi samodzielnie oddychać. Dziewczynka potrzebuje ciągłej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna.

Rehabilitacja przyniosła pierwsze rezultaty, Klaudia porusza kończynami, ale droga do pełnej sprawności jest bardzo długa. Uczniowie SP 5 zebrali 1582 zł na rehabilitacje Klaudii, zbiórkę do puszki przeprowadzono w dniach 29-30 listopada, wcześniej o akcji zostali poinformowani wszyscy rodzice. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Wszystkim należą sie serdeczne podziękowania. Jesteśmy przekonani, że Klaudia wkrótce wróci do zdrowia.