Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia sportowe

Opiekun – Dariusz Cabaj

1. LETNIE MISTRZOSTWA ŁUKOWA W SZACHACH, Łuków 23.09.2015 r.
Indywidualnie III miejsce zajął Mateusz Wawer
Drużynowo (Mateusz Wawer, Karol Badurka i Huber Sujka) zajęli II miejsce

2. MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów, 29.09.2015 r.

  • Sztafeta 8x1000m, Jakub Janaszek, Kamil Janaszek i Jakub Mojski zajęła II miejsce.
  • Sztafeta 8x1000m, Mateusz Kurowski, Jakub Rudzki, Fabian Wierzchoń, Maciej Tchórzewski zajęła VII miejsce

3. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015r

  • Jakub Mojski    miejsce V
  • Jakub Janaszek   miejsce XI
  • Kamil Janaszek   miejsce XVIII
  • Drużynowo w kategorii chłopców rocznik 2004 I miejsce w województwie
  • Zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych I miejsce

4. MISTRZOSTWA REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 9.10.2015 r.

Sztafeta chłopców 8x1000m; Kamil Janaszek, Jakub Janaszek, Jakub Mojski i Maciej Tchórzewski zajęła I  miejsce.

5. MISTRZOSTWA  WOJEWÓDZTWA  W  SZTAFETOWYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH, Lubartów  20.10.2015 r.

Sztafeta chłopców 8x1000m; Kamil Janaszek, Jakub Janaszek, Jakub Mojski i Maciej Tchórzewski zajęła VI  miejsce.

6. FINAŁ POWIATOWY O PUCHAR TYMBARKU, Łuków 3.11.2015 r.

Drużyna w składzie: Bartek Biernacki, Jakub Janaszek, Kamil Janaszek, Igor Skwara, Kuba Mojski, Alan Olichwirowicz, Maciek Tchórzewski, Karol Janiak i Piotr Ogrodnik zajęła II miejsce

7. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.

W kategorii chłopców klas V i VI wystartowali: Jakub Mojski, Maciej Tchórzewski, Cezary Prusak i Dominik Król. Najlepszy był Jakub Mojski (VI miejsce).

8. MISTRZOSTWA ŁUKOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH DRUŻYNOWYCH, Łuków 23.11.2015r

Drużyna w składzie: Mateusz Wawer, Karol Badurka, Hubert Sujka, Gabrysia Ostojska zajęła II miejsce.

9. MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU, Łuków 27.11.2015 r.

Kamil Janaszek i Jakub Janaszek wystartowali w sztafecie 8x25m stylem dowolnym, która zajęła II miejsce.

10. MISTRZOSTWA POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH, Zalesie 3.12.2015 r.

Drużyna w składzie: Mateusz Wawer, Karol Badurka, Hubert Sujka, Gabrysia Ostojska zajęła II miejsce.

11. MISTRZOSTWA REJONU W PŁYWANIU, PARCZEW 3.12.2015 r.

Kamil Janaszek i Jakub Janaszek wystartowali w sztafecie 8 x 25 m. stylem dowolnym zajmując VII miejsce

Opiekun – Artur Głębicki

1. Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: II miejsce

2. Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: I miejsce

3. Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców: VI miejsce

4. Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców:

III miejsce – Daniel Machniak;

III miejsce –  zespołowo w kategorii klas VI,

I miejsce zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych.

5. 23 Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości:

I miejsce – Daniel Machniak w kategorii kl. V-VI,

II miejsce zespołowo w kategorii szkół podstawowych.

6. Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej w Lublinie:

V miejsce w kategorii chłopców klas VI.

7. Powiatowe Igrzyska w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym:

II miejsce sztafeta chłopców,

II miejsce w stylu dowolnym Daniel Machniak,

III miejsce Filip Adamowicz,

IV miejsce Jakub Sulej,

II miejsce w stylu grzbietowym Aleksander Dejek (kl. III)

Opiekun – Elżbieta Zabłocka

1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.

Drużynowo II miejsce

2. MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU, Łuków 27.11.2015 r.

Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym 8x25m ? II miejsce

3. MISTRZOSTWA REJONU W PŁYWANIU, PARCZEW 3.12.2015 r.

Sztafeta dziewcząt stylem dowolnym 8x25m ? VI miejsce

4. III miejsce w powiecie w minisiatkówce dziewcząt – czwórki

5. III miejsce w powiecie w minisiatkówce dziewcząt ? czwórki

Opiekun – Agnieszka Sapierzyńska

1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.

Dziewczęta klas III ? IV indywidualnie

  • I miejsce – Weronika Orzełowska
  • III miejsce – Wiktoria Robert

II m. zespołowo w kategorii szkół podstawowych.

2. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.

  • III miejsce – Weronika Orzełowska
  • XX miejsce – Wiktoria Robert
  • II miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt klas IV
  • IX miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt szkół podstawowych

Opiekun – Ryszard Grochowski

1. ULICZNE BIEGI LISTOPADOWE, Łuków 11.11.2015 r.

w kategorii dziewcząt klas III ? IV

  • I miejsce – Weronika Orzełowska

w kategorii chłopców oddziały przedszkolne

  • I miejsce Konrad Zalewski

w kategorii: Chłopcy Szkoły Podstawowe (kl. I ? II)

  • II miejsce – Filip Charczuk
  • IV miejsce – Jakub Bober

w kategorii: Chłopcy Szkoły Podstawowe  (kl. III ? IV)

  • III miejsce – Dorian Machniak

Drużynowo II miejsce w kategorii Szkół Podstawowych

2. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.

Indywidualnie:

  • III miejsce – Weronika Orzełowska w kat. dziewcząt klas IV
  • XVIII miejsce – MACHNIAK DORIAN
  • XXII miejsce – KRASUCKI PRZEMYSŁAW
  • XXV miejsce – CELIŃSKI MACIEJ w kat. chłopców klas IV

I m. zespołowo w kategorii chłopców szkół podstawowych.

3. II i IV miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łukowie ? 15. 12. 2015 r.

4. I miejsce w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Staninie ? 20. 12. 2015 r.

Opiekun – Ewa Długołęcka

1. MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 7.10.2015 r.

  • W kategorii Dziewcząt klas V – Kwaśny Wiktoria 15 miejsce
  • IX miejsce drużynowo w kategorii dziewcząt szkół podstawowych

2. I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, Adamów 29.09.2015 r.

3. III miejsce w  MISTRZOSTWACH REJONU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, Adamów 9.10.2015 r.