Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia sportowe

1. II miejsce drużynowo w XXII Ulicznych Biegach 3-majowych

2. Indywidualnie w XXII Ulicznych Biegach 3-majowych

I miejsce Jakub Mojski, Marcel Dołęgowski

II miejsce Jakub Janaszek.

III miejsce Daniel Machniak

VI miejsce Dorian Machniak

3. I miejsce drużynowo w XV Mistrzostwach Łukowa Drużyn Podwórkowych Pamięci Grzegorza Kowalewskiego

4. I miejsce  w Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej „Sokolik 2015” – najlepszy zawodnik Piotr Ogrodnik

5. I i II miejsce w Zimowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków

6. I miejsce  w I Otwartym Turnieju Tańca pod patronatem Burmistrza Miasta Łuków – formacja  dziewcząt klasa VI

7. IV miejsce w Międzynarodowym – Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

9. VI miejsce  w X Jubileuszowym Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej

10. Wyróżnienie w I Otwartym Turnieju Tańca pod Patronatem Burmistrza Miasta Łuków ? duety: Gołębiowska Patrycja, Nurzyńska Maria

11. IX, XI i XIII miejsce w „Dwójkach” w Turnieju Mini-Piłki Siatkowej „Kinder+Sport”, etap rejonowy

12. III, VI i VII miejsce w „Trójkach” w Turnieju Mini-Piłki Siatkowej „Kinder+Sport”, etap rejonowy

13. I i III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków w ramach akcji „Ferie z OSiR-em 2015 r.

14. II miejsce w XV  Mistrzostwach Łukowa Drużyn Podwórkowych Pamięci Grzegorza Kowalewskiego w kategorii kl. IV

15. II miejsce w kategorii kl. VI- królem strzelców – Kajetan Gryczka

16. III miejsce w Zimowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Łuków w kategorii  klas VI

17. I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „Piłkarski Piątki” na etapie miasta

18. Indywidualnie w Wiosennych Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu w stylu dowolnym chłopców

IV miejsce Jakub Burdach

w stylu grzbietowym chłopców

VI miejsce Jakub Burdach

w stylu dowolnym dziewcząt

XIII miejsce Natalia Przeździak, w stylu grzbietowym VII miejsce.

19. Indywidualnie  w Wiosennych Otwartych Mistrzostwach w Pływaniu w stylu dowolnym chłopców

IV miejsce Jakub Burdach

VI miejsce w stylu grzbietowym Jakub Burdach

w stylu dowolnym dziewcząt

XIII miejsce Natalia Przeździak

w stylu grzbietowym

VII miejsce Natalia Przeździak

20. VI miejsce w” Trójkach” w Turnieju Mini Piłki Siatkowej „Kinder+Sport” etap wojewódzki

21. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Trójek Siatkarskich