Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia sportowe

BIEGI

  • I, III i V miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • II miejsce zespołowo w kategorii dziewcząt 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • IV i V miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 2002 – 2004 w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • II, IV i V miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 2001 w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • I i III miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • Dwukrotnie I miejsce zespołowo w kategoriach: chłopcy 2001 i 1999 ? 2000  w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • II miejsce zespołowo w kategorii szkół podstawowych w XIX Łukowskich Biegach 3-cio Majowych
  • I miejsce zespołowo w kategorii chłopców klas VI w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III i VI miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych     w kategorii chłopców klas VI
  • III miejsce zespołowo w kategorii dziewcząt klas VI w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III i XV miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych     w kategorii dziewcząt klas VI
  • X miejsce w kategorii chłopców klas V w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • XVIII i XXII miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas V
  • III miejsce zespołowo w kategorii chłopców w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • IX miejsce w punktacji ogólnej szkół podstawowych  w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III miejsce w powicie drużyny dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • I miejsce w powicie i IV w rejonie drużyny chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • II miejsce w kategorii Szkół Podstawowych w XX Jubileuszowych Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • II miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 2002 ? 2003 w XX Jubileuszowych Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • I miejsce zespołowo w XII Ogólnopolskich Biegach ulicznych
  • I, III, IV, V, VI miejsca indywidualnie w XII Ogólnopolskich Biegach ulicznych ?Grzmią pod Stoczkiem Araty?
  • I miejsce zespołowo w IV Biegach ?Adamowska Dziesiątka?
  • I, II, III, V, VI miejsca indywidualnie w IV Biegach ?Adamowska Dziesiątka?

PŁYWANIE

  • I miejsce w powiecie  sztafety chłopców
  • II miejsce w rejonie  sztafety chłopców
  • XII miejsce na szczeblu wojewódzkim sztafety chłopców
  • II miejsce w powiecie sztafety dziewcząt
  • V miejsce w rejonie  sztafety dziewcząt
  • Indywidualnie: I miejsce stylem klasycznym oraz II i III miejsce stylem dowolnym w kategorii dziewcząt na szczeblu powiatowym
  • Indywidualnie: trzykrotnie I miejsce w stylach: klasycznym, dowolnym i grzbietowym w kategorii chłopców na szczeblu powiatowym
  • Indywidualnie: I miejsce stylem klasycznym oraz IV i IX miejsce stylem dowolnym w kategorii dziewcząt na szczeblu rejonowym
  • Indywidualnie: II miejsce stylem klasycznym oraz IV miejsce stylem dowolnym w kategorii chłopców szczeblu rejonowym
  • IV miejsce w punktacji drużynowej dziewcząt w pływaniu na szczeblu rejonowym
  • II miejsce w województwie Aleksandry Kopeć na dystansie 50 m stylem klasycznym
  • IX miejsce w województwie Bartosza Chromińskiego na dystansie 50 m stylem klasycznym

GRY ZESPOŁOWE

  • III miejsce w powiecie w piłce ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w finale wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej ?Sokolik 2012?
  • I miejsce w XII Łukowskim Turnieju Dzikich drużyn w Piłce nożnej Pamięci Grzegorza Kowalewskiego
  • I miejsce w powiecie i III w rejonie w mini-siatkówce chłopców ?trójek siatkarskich?
  • I miejsce w powiecie i III w rejonie w mini-siatkówce chłopców ?czwórek siatkarskich?
  • IV miejsce w w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki w Lublinie
  • III i IV miejsce w powiecie oraz VII i IX w rejonie w Turnieju Mmini-siatkówki chłopców ?Kinder + Sport?
  • VI miejsce w w Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Minisiatkówki w Lublinie
  • I miejsce w powiecie, I w rejonie i II w półfinale wojewódzkim w III Turnieju Mini-piłki Nożnej Orlik 2012 o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii klas VI
  • II miejsce w powiecie w III Turnieju Mini-piłki Nożnej Orlik 2012 o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii klas V
  • I miejsce w IX Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Adamowie
  • I miejsce w I Międzyszkolnym Turnieju Halowej Mini-piłki Nożnej w Staninie
  • III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Rocznik 2001 i młodsi

LA

  • II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie oraz IV miejsce na szczeblu wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
  • II miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie oraz III miejsce na szczeblu wojewódzkim w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
  • I miejsce indywidualnie w rejonie w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt