Osiągnięcia sportowe – rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia sportowe

BIEGI

  • I miejsce w powicie, II w rejonie oraz III w województwie drużyny dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • II miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas V
  • II miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas VI
  • II miejsce zespołowo w kategorii dziewcząt klas V w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III miejsce zespołowo w kategorii dziewcząt klas VI w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III miejsce zespołowo w kategorii dziewcząt w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • I miejsce w powicie i IV w rejonie drużyny chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • I miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas V
  • I miejsce zespołowo w kategorii chłopców klas V w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • XVI i XVIII miejsce indywidualnie w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas IV
  • XI miejsce zespołowo w kategorii chłopców klas IV w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • III miejsce zespołowo w kategorii chłopców w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych
  • I, II i VI miejsce indywidualnie w kategorii dziewcząt 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • I miejsce w kategorii dziewcząt 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • III, V miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • II miejsce w kategorii chłopców 1999 ? 2000 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • II miejsce indywidualnie w kategorii chłopców 2001 ? 2004 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości
  • II miejsce w kategorii chłopców 2001 ? 2004 w XIX Łukowskich Ulicznych Biegach Niepodległości

PŁYWANIE

  • I miejsce w powiecie  sztafety chłopców
  • II miejsce w rejonie  sztafety chłopców
  • X miejsce na szczeblu wojewódzkim sztafety chłopców
  • Indywidualnie: chłopcy styl dowolny: I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i VIII w województwie, styl klasycznym: I miejsce w powiecie, II miejsce w rejonie i X w województwie
  • I miejsce w powiecie oraz III w rejonie sztafety dziewcząt
  • Indywidualnie: I i III miejsce stylem klasycznym oraz II miejsce stylem dowolnym w kategorii dziewcząt na szczeblu powiatowym
  • Indywidualnie: I i IX miejsce stylem klasycznym oraz V miejsce stylem dowolnym w kategorii dziewcząt na szczeblu rejonowym
  • Indywidualnie: VI miejsce stylem klasycznym w kategorii dziewcząt na szczeblu wojewódzkim